zpět

Vířivka pod sněhem

Vířivku Softub můžete používat i v zimě venku. Vířivka Softub je dokonce díky své technologii předurčena k používání v zimě venku! LeatherTex, umělá kůže na bázi Vinylu, ze které je vnější část vířivky Softub vyrobena, je odolná vodě stejně jako sněhu či mrazu. Technologie ohřevu pouze ztrátovým teplem motoru spolu s dokonalými izolačními vlastnostmi PolyBond pěny zaručují velmi nízké provozní náklady. Vířivka Softub odolá mrazu i několik desítek stupňů, sněhu, dešti a ostatním klimatickým vlivům.

Nastavte si teplotu ve vaší vířivce až na 42°C těšte se po dlouhém sychravém dni na horkou vířivou lázeň Softub! V zimním období vám vířivka venku nabídne jedinečný odpočinek a chladné počasí pouze umocní tento zážitek!

Nenechte se od zimních radovánek odradit obavami ze zimy. Při teplotě vody nad 38°C vám bude ve vířivce teplo až horko. Až půjdete z vířivky domů, bude vám stále teplo podobně jako po sauně.

Pro více informací, zkušeností nebo vyzkoušení nás kontaktujte. logo softub spa

Vířivka Softub pod sněhem Vířivka Softub pod sněhem Vířivka Softub pod sněhem Vířivka Softub pod sněhem Vířivka Softub pod sněhem Vířivka Softub pod sněhem
zpět

Vířivka pod střechou

Jedna z hlavních předností originální konstrukce vířivky Softub je její snadná přenositelnost (více: snadná instalace). Vířivý bazén má hmotnost od 20 kg a lze jej tak snadno odkoulet nebo odnést ze zahrady do interieru nebo naopak. Připojení motoru je velmi snadné a celé přemístění vířivky zabere sotva pár minut. Mnoho klientů tak vířivku Softub využívá v létě venku na zahradě nebo terase a v zimě v interieru. Vířivka Softub nepotřebuje žádné stavební úpravy a lze ji postavit na jakoukoliv rovinu a zapojit do obyčejné zásuvky 230V.

Venku může vířivka stát na trávníku, terase, zámkové dlažbě apod.. V interieru např. v zimní zahradě, wellness sklepě, ale také obýváku nebo garáži. Vířivku můžete také snadno převést autem a využívat ji např. sezónně na letní či zimní chatě.

Užijte si horkou vířivou lázeň Softub! Ať již pod střechou nebo pod sněhem, vířivka pro Vás bude oázou odpočinku.

Pro více informací, zkušeností nebo vyzkoušení nás kontaktujte. logo softub spa

Vířivka Softub pod střechou Vířivka Softub pod střechou Vířivka Softub pod střechou Vířivka Softub pod střechou Vířivka Softub pod střechou Vířivka Softub pod střechou

AKTUÁLNĚ

facebook vířivka v zimě

Jaké vlastnosti by měla Vaše ideální vířivka?

Přemýšlejte jaké vlastnosti by měla Vaše ideální vířivka? Porovnejte tyto vlastnosti s vlastnostmi vířivky ...
facebook vířivka v zimě

Proč můžete Softub snadno přemístit?

Softub je jediná opravu přenosná vířivka, díky nízké hmotnosti cca 30 kg lze Softub snadno odkoulet a používat ...
facebook vířivka v zimě

Vířivka Softub v zimě zahřeje

Softub Vám umožňuje dopřát si horkou koupel ve vířivce kdykoliv během dlouhé a studené zimy ...

další aktuality

facebook vířivka v zimě
zpět

Vířivka Softub v zimě zahřeje

Softub Vám umožňuje dopřát si horkou koupel ve vířivce kdykoliv během dlouhé a studené zimy! Jedinečná technologie vířivého bazénu Softub umožňuje ohřát vodu na své maximum 41°C až do venkovní teploty -40°C. A to při minimálních provozních nákladech cca 300 – 600 Kč (dle podmínek umístění a využití).
Nebylo by krásné vrátit se po dlouhém chladném dni domů a s partnerem/partnerkou nechat zmizet stres a chlad v horké vířivé lázni Softub? Horká vířivá koupel uvolňuje napětí a stres a působí pozitivně na Váš organismus.
Kontaktujte nás a vyzkoušejte si jaký je to pocit!